Spolupráce

Jsme nezávislá veterinární laboratoř s profesionálním a vstřícným přístupem.
Proč s námi spolupracovat?

 

  • Jsme Vám k dispozici pro včasnou volbu léčby a sledování onemocnění zvířat. Poskytujeme široké spektrum laboratorních vyšetření a zároveň jsme laboratoř s přístupem založeným na osobním kontaktu a pečlivosti ke každému pacientovi. Spolupráce s námi Vám ulehčí diagnostiku onemocnění a zároveň přinese mnoho benefitů, které nabízíme. 

 

  • Jsme Vám nablízku, ať jste kdekoliv v našem regionu. Náš transport se postará o svoz vzorků.

 

  • Každý vzorek je u nás evidován pod vlastním jménem a každý výsledek je individuálně interpretován. Výsledek si zjistíte online díky našemu systému WebLims. Stačí se kdekoliv přihlásit k mobilní aplikaci a výsledek máte ihned k dispozici. 

 

  • Snažíme se pozitivně působit i na okolí, ve kterém pracujeme. Proto pořádáme akce, které jsou pro veřejnost osvětové, učíme se společně novým přístupům. Např. akce Odčervuj zodpovědně! byla velmi pozitivně přijata veřejností. V rámci akce jsme uspořádali také přednášku našeho předního parazitologa doc. RNDr. Olega Ditricha, CSc.

 

  • Každoročně pro Vás rádi pořádáme konference na různá témata. Zveme do Tábora naše přední odborníky, se kterými můžeme společně diskutovat a nechat se inspirovat.

 

Máte zájem s námi spolupracovat? Stačí se obrátit na laboratorní koordinátorku Věru Dvořákovou, která se postará o plynulé navázání spolupráce: dvorakova@velt.cz722 081 763

Budeme se těšit!